Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nově v naší nabídce OUTLET zboží světových značek

Nově v naší nabídce OUTLET zboží světových značekOutlet zboží - oblečení, obuv a módní doplňky, Opatex  Opatov u SvitavPro velký zájem našich zákazníků jsme rozšířili naši nabídku o outlet zboží renomovaných značek z oboru odívání a módy. A to vše díky našim velmi dobrým obchodním vztahům se zahraničními partnery.

OUTLET zboží světových značek

V naší nabídce najdete zboží mnoha světových značek, které znáte z reklam, módních časopisů a televize.
Nyní můžete nabídnout vašim zákazníkům ve vašich obchodech kvalitní a značkové zboží, po kterém touží celý život, za ceny dostupné většině kupujících.
Outlet zboží nepřekupujeme, ale stejně jako second hand zboží si sami dovážíme našimi kamióny z celého Světa.

Podmínky prodeje outlet zboží

Outlet zboží si můžete vybrat a nakoupit v naší firmě a velkoobchodním skladě, který sídlí přímo v Opatově u Svitav, a to vždy po předchozí domluvě.

Pokud nemáte možnost osobního odběru, zboží Vám rádi zašleme dopravní společností DPD. Forma úhrady je zde na dobírku, nebo převodem.

Outlet zboží se prodává po kusech, a tak je i naceněno. Můžete si z jednotlivých kolekcí vybrat kusy, které sami chcete.

Nové prodejny outlet zboží

Outlet zboží - oblečení, obuv a módní doplňky, máme v našem velkoobchodním skladě v dostatečném množství, a i do budoucna máme zajištěný stálý dovoz tohoto zboží.
Takže pokud přemýšlíte nad otevřením specializované maloobchodní kamenné prodejny přímo pouze na outlet, jsme schopni vám pravidelně toto kvalitní zboží dodávat.

Info o prodeji outletu

Bližší informace o podmínkách prodeje a aktuálních značkách outletu, které máme v naší nabídce, získáte na telefonním čísle 777 252 270 nebo na emailu hassan.opatex@gmail.com

 

Tým Opatex