Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velkoobchod second hand přináší akci - Doprava ZDARMA při nákupu od 15 000 Kč!

Velkoobchod second hand přináší akci - Doprava ZDARMA při nákupu od 15 000 Kč!Datum konání:
18.5.2023

Akce "Doprava second hand zboží ZDARMA" končí dnes 31.5.2023

Akce "Doprava ZDARMA" končí dnes 31.5.2023. Máte poslední den kdy můžete využít tuto akci a získat pro vaši objednávku dopravu ZDARMA. Opatex, velkoobchodu second hand zbožím, nabízí svým odběratelům AKCI. Pokud si objednáte zboží v hodnotě 15 000 Kč a víc včetně DPH a provedete platbu převodem budete mít dopravu zboží ZDARMA.

 

Opatex, velkoobchodu second hand zbožím, nabízí svým odběratelům a zákazníkům od 15.5.2023 zajímavou nabídku- AKCI. Pokud si objednáte zboží v hodnotě 15 000 Kč a víc včetně DPH a provedete platbu převodem budete mít dopravu zboží ZDARMA.

Objednávky second hand zboží od 15.000 kč – DOPRAVA ZDARMA

Tato AKCE, nabídka přichází jako projev díků firmy Opatex, velkoobchod second hand zbožím věrným zákazníkům, kteří pravidelně odebírají naše kvalitní second hand zboží ve větších objemech.  Nyní, pokud zákazník objedná  naše zboží v minimální hodnotě  objednávky ve výši 15 000 Kč včetně DPH, budou moci využít dopravu ZDARMA. Tato nabídka platí do odvolání této akce.

Second hand zboží z našeho velkoobchodu s dopravou ZDARMA

Jsme si vědomi toho, že naše zákazníky zajímá nejen kvalitní second hand zboží, ale také možnost jak ušetřit, například právě na dopravě. Jsme rádi, že Vám můžeme poskytnout tuto výhodu a nabídnout možnost jak získat zboží z našeho Velkoobchodu second hand díky bezplatné dopravě ještě za zajímavější ceny.

Velkoobchod second hand Opatex

Velkoobchod  second hand Opatex si sám vozí ze zahraničí a třídí second hand zboží a díky tomu nabízí širokou škálu kvalitního second hand zboží mezi které patří zejména dámské, pánské i dětské oblečení, obuv a módní doplňky, plyšové hračky, bytový textil a částečně i vybavení do kuchyně a domácnosti. Využijte akci s dopravou ZDARMA a nakupte si zboží z naší kolekce jaro, léto 2023.  

Doprava second hand zboží ZDARMA

Tato nabídka je platná od 15.5.2023 a bude trvat až do odvolání.  Můžete využít této akce - dopravy ZDARMA po celé České republice při splnění podmínek minimální cena objednaného second hand zboží od 15.000 Kč včetně DPH s tím, že zboží zaplatíte předem na účet . V případě nejasností  volejte na telefonní číslo 777 252 200 nebo pište na email velkoobchod@bellitex.cz

Velkoobchod second hand Opatex – specialista na dovoz. třídění a prodej  second hand zboží

Velkoobchod second hand Opatex, jako divize firmy Bellitex patří mezi největší velkoobchod second hand zbožím. Patříme k největším dovozcům second hand zboží do republiky a třídíme také jedno z největších množství second hand oblečení, obuvi, hraček a bytového textilu v ČR.
pokud ještě neodebírat naše zboží, vyzkoušejte naše služby a kvalitu našeho zboží.