Volná pracovní místa

Info 7. února 2018

V současné době byl POZASTAVEN nábor nových zaměstnanců do našeho provozu.

Výsledek obrázku pro stop

Pracovnice provozu - TŘÍDIČKA TEXTILU

Místo je vhodné pro šikovné a schopné pracovníky a pracovnice s citem pro módu, kteří mají zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme: práci v příjemném kolektivu

                 práci v zázemí stabilní společnosti

                 rostoucí mzdové ohodnocení

                 příspěvek na stravování

                 jednosměnný provoz (6:00-14:30 hod)

                 finanční ohodnocení za docházku

                 možnost přesčasů

                 20 dní dovolené

                 vánoční večírky, firemní akce a mnoho dalšího

Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, flexibilitu

                      dobrá pracovní morálka

Pracovní náplň: obsluha třídící linky a třídících pásů

                          třídění textilu dle kritérií (kvalita, vzhled, móda)

                          pomocné a dokončovací práce

Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením.

Pracovník provozu - DĚLNÍK VE SKLADU

                      aktivní přístup k práci

                      fyzickou zdatnost

Pracovní náplň: práce spočívá v manipulaci s již vytříděným textilem, který expedujeme či ukládáme do skladu

                          udržování chodu systému ve skladu a pořádku

                          chystání zboží k balení

                          balení zboží

                          příjem zboží a jeho evidence - naskladnění, opatření kódy

V případě zájmu o práci u nás zasílejte své životopisy na email: opatex1@gmail.com

Veškeré dotazy ohledně zaměstnání směřujte na telefonní číslo: 777 400 366

Námi nabízené pozice jsou vhodné pro absolventy, ženy na mateřské a rodičovské dovolené, a také pro lidi s OZP (s podmínkou docházení do firmy).

Místo výkonu práce: Opatex, s.r.o., velkoobchod second hand

                                 Opatov 274

                                 569 12, Opatov v Čechách

Sledujte náš facebook: Velkoobchod second hand Opatex.

facobook:  Velkoobchod sekond hand Opatex