Volná pracovní místa

Info 7. února 2018

V současné době byl POZASTAVEN nábor nových zaměstnanců do našeho provozu.

Výsledek obrázku pro stop

Pracovnice provozu - TŘÍDIČKA TEXTILU

Místo je vhodné pro šikovné a schopné pracovníky a pracovnice s citem pro módu, kteří mají zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme: práci v příjemném kolektivu

práci v zázemí stabilní společnosti

rostoucí mzdové ohodnocení

příspěvek na stravování

jednosměnný provoz (6:00-14:30 hod)

finanční ohodnocení za docházku

možnost přesčasů

20 dní dovolené

vánoční večírky, firemní akce a mnoho dalšího

Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, flexibilitu

dobrá pracovní morálka

Pracovní náplň: obsluha třídící linky a třídících pásů

třídění textilu dle kritérií (kvalita, vzhled, móda)

pomocné a dokončovací práce

Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením.

Pracovník provozu - DĚLNÍK VE SKLADU

aktivní přístup k práci

fyzickou zdatnost

Pracovní náplň: práce spočívá v manipulaci s již vytříděným textilem, který expedujeme či ukládáme do skladu

udržování chodu systému ve skladu a pořádku

chystání zboží k balení

balení zboží

příjem zboží a jeho evidence - naskladnění, opatření kódy

V případě zájmu o práci u nás zasílejte své životopisy na email: opatex1@gmail.com

Veškeré dotazy ohledně zaměstnání směřujte na telefonní číslo: 777 400 366

Námi nabízené pozice jsou vhodné pro absolventy, ženy na mateřské a rodičovské dovolené, a také pro lidi s OZP (s podmínkou docházení do firmy).

Místo výkonu práce: Opatex, s.r.o., velkoobchod second hand

Opatov 274

569 12, Opatov v Čechách

Sledujte náš facebook: Velkoobchod second hand Opatex.

facobook:  Velkoobchod sekond hand Opatex

Ochrana osobních údajů /GDPR/

Osobní údaje z níže uvedeného formuláře používáme pouze k vyřešení daného dotazu, požadavku, nearchivujeme je, nepředáváme je třetím stranám a nevyužíváme je k rozesílání reklamních a marketingových zdělení. Po vyřešení dotazu, požadavku tyto osobní údaje mažeme a dál s nimi nepracujeme.