Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aktualizovaný velkoobchodní ceník second hand

Aktualizovaný velkoobchodní ceník second handVelkoobchodní ceník second hand zboží OpatexS platností od 13. září 2017 máme pro Vás nový aktualizovaný ceník našeho second hand oblečení, obuvi a módních doplňků.

Prosím stáhněte si nové ceníky i objednávkový formulář našeho second hand zboží.

Aktualizace velkoobchodního ceník second hand zboží

Hlavní změnou ve velkoobchodním ceníku je zavedení nové položky 1705-Dětské bundy a vesty zimní A+B s cenou 60 Kč/kg a zrušení položek 1702-Dětské bundy zimní A a 460-Dětské bundy zimní B.

V naší nové kategorii najdete mix krásných a barevných bundiček pro kluky i holky. Různé velikosti, různé střihy a provedení. Ale vždy pohodlné bundy či vesty, které v chladném období zahřeje.

Tuto položku můžete objednávat od 10 kilogramů. Hmotnost celého pytle na skladu je 20 kilogramů. Maximální množství není omezeno.

Second hand dětské bundy a vesty zimní A+B, Opatex Second hand dětské bundy a vesty zimní A+B, Opatex Second hand dětské bundy a vesty zimní A+B, Opatex Second hand dětské bundy a vesty zimní A+B, Opatex

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 777 252 200. Své objednávky zasílejte jako vždy na emailovou adresu opatex3@gmail.com.

Sledujte nás také na Facebooku, kde Vás denně informujeme o novinkách či změnách. K náhledu je zde i mnoho fotografií našeho second hand oblečení či velkoskladu a třídírny.

Zde Facebook Velkoobchod second hand Opatex

 

Tým Opatex