Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bavlněné a flaušové mikiny

Bavlněné a flaušové mikinyMikiny jsou s nadcházejícím obdobím pozdního léta a podzimu velmi žádaným zbožím. Proto jsme se rozhodli, že je pro Vás začneme třídit jiným způsobem.

Nové položky ve velkoobchodním ceníku second hand zboží

Sloučili jsme v našem second hand ceníku položku 455-Mikiny a 2176-Mikiny bavlna B a nahradili je položkou 514-Mikiny bavlna B s cenou 70 Kč/kg bez DPH. Současně jsme také sloučili položky 454-Mikiny flauš a 2177-Mikiny flauš B a nahradili je novou položkou 515-Mikiny flauš B s cenou 50 Kč/kg bez DPH.

Obě uvedené změny jsou jíž také v našem second hand velkoobchodním ceníku a objednávkovém formuláři. Proto si prosím stáhněte nové aktualizované tabulky.

Bavlněné a flaušové mikiny - NOVĚ

Při třídění second hand zboží pro vás klademe důraz na kvalitu, nikoliv na kvantitu.
Můžete tak ve dvou nových položkách objevit krásné, kvalitní a praktické mikiny, které uvítá každý z nás.
Položky 514-Mikiny bavlna B a 515-Mikiny flauš B jsou vždy mix dámských a pánských mikin všech různých barev a velikostí, některé jsou potištěné. Část mikin má také kapucí. Nabídka je široká takže si vybere každý.

Nově zavedené položky v našem second hand velkoobchodního ceníku:

514-Mikiny bavlna B s cenou 70 Kč/kg bez DPH

Jedná se o mix bavlněných pánských a dámských mikin všech velikostí a barev. Některé mikiny mají potisk nebo kapuci. Jsou pohodlné a vyrobené z kvalitní bavlny.

514-second hand mikiny bavlna B s cenou 50 Kč/kg bez DPH. 514-second hand mikiny bavlna B s cenou 50 Kč/kg bez DPH.

515-Mikiny flauš B s cenou 50 Kč/kg bez DPH

Mikiny jsou pohodlné díky praktickému střihu. Potěší a zahřeje příznivce sportu, procházek či lenošení. Jedná se o mix flaušových pánských a dámských mikin všech velikostí a barev. Některé mikiny mají potisk nebo kapuci. Jsou pohodlné a vyrobené z kvalitního flauše.

515-Second hand mikiny flauš B s cenou 60 Kč/kg bez DPH 515-Second hand mikiny flauš B s cenou 60 Kč/kg bez DPH

POZOR
Nezapomeňte si stáhnout aktuální second hand velkoobchodního ceník a objednávkový formulář se správnými položkami a cenami, které naleznete na stránce velkoobchodní ceník secod hand .