Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Celozávodní dovolená velkoobchodu second hand Opatex.

Celozávodní dovolená velkoobchodu second hand Opatex.Datum konání:
16.7.2021

Od 26. července do 8. srpna 2021 bude v naší firmě Velkoobchod second hand zboží Opatex probíhat celozávodní dovolená. V této době budou uzavřeny všechny provozy včetně e-shopu, třídírny a velkoobchodního skladu second hand textilu, administrativy i expedice.

UZAVŘEN bude celý velkoobchodní sklad second hand textilu. A to včetně expedice, skladů, provozovny a administrativní budovy. 
Od pondělí 9.srpna vám budeme opět k dispozici a budou v provozu v plném rozsahu všechny provozy našeho velkoobchodu second hand zboží včetně e-shopu. Hned od pondělí začneme postupně řešit a expedovat objednávky, které nám zašlete v průběhu celozávodní dovolené.

Poslední objednávky second hand zboží před celozávodní dovolenou.

S ohledem na velké množství objednávek přijímáme poslední objednávky, které stihneme nachystat a vyexpedovat ještě před dovolenou nejpozději do úterý 20.července 2021.Tento termín poslední objednávky se vztahuje i na objednávky z našeho velkoobchodního second hand e-shopu na tomto webu
Pozdější objednávky budou řešeny až od 9.srpna 2021 po návratu firmy z celozávodní dovolené.

Dotazy a objednávky second hand zboží

Veškeré dotazy a informace k distribuci objednávek s ohledem na celozavodní dovolenou zasílejte na e-mail velkoobchod@bellitex.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 777 252 200.

Na stejný e-mail velkoobchod@bellitex.cz zasílejte i vaše objednávky

Celozávodní dovolená Velkoobchodu second hand zbožím Opatex je v době Od 26. července do 8. srpna 2021