Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Karnevalové kostýmy a masky

Karnevalové kostýmy a maskySecond hand karnevalové masky a kostýmyKarnevalová sezóna je v plném proudu, a proto neváhejte a využijte nabídky našeho velkoobchodu second handu na široký sortiment karnevalových kostýmů a masek pro děti i dospělé.

Číslo sortimentu a cena z našeho velkoobchodního ceníku sekond hand zboží

2168 – Karneval A+K+B s výhodnou cenou 80 Kč/kilogram

Naše firma Velkoobchod second hand Opatex, se sídlem a velkoskladem v Opatově u Svitav, Vám nabízí karnevalové kostýmu a masky všeho druhu.

Třídíme pro Vás mix kostýmu, masek a doplňků, kde naleznete Spidermana, Indiána, barovou tanečnici, medvěda, makovou panenku, včelku Máju, kovboje a mnoho dalších masek a kostýmů pro karnevaly a masopusty..

Zpestřete si nabídku vaší prodejny second handového zboží pro Vaše zákazníky a potěšte je krásnými karnevalovými kostýmy a kostýmy.

Nabídka je platná do vyprodání zásob. Stav zásob se na skladě postupně snižujte, proto neváhejte a předzásobte se zbožím za skvělou cenu.

Uvedená cena 80,-kč/ kg je bez DPH.

Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky Second hand karnevalové a masopustní masky, kostýmy a převleky