Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Motorkářské second hand oblečení a doplňky

Motorkářské second hand oblečení a doplňkySecond hand motorkášské oblečení a doplňkyS příchodem příznivého počasí se opět vrací motorkáři na silnice. Brzy tak začne sezóna a k silným strojům patří muži i ženy v kožených bundách.

Dlouhodobě pro Vás třídíme a máme v nabídce second hand oblečení a doplňky pro motorkáře.

Kód: 2108-Motorkářské A+K s cenou 135 Kč/kg bez DPH.

Objednávky:

Objednávat tak můžete motorkářské second hand kožené, koženkové i textilní bundy a kalhoty. V položce také naleznete helmy, kukly či ledvinové pásy.

Vybere si každý správný motorkář i motorkářka. Jedná se o mix dámského a pánského oblečení.

V letošním roce se objednávky na „MOTO oblečení“ rozjely velmi brzo, proto neváhejte a objednejte si do svého obchodu skvělé motorkářské oblečení v nejvyšší kvalitě s předstihem.

Fotografie si také můžete prohlédnout v naší nové fotogalerii.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle: 777 252 200 nebo na emailu: opatex3@gmail.com.

Tým Opatex

Second hand motorkášské  oblečení a doplňky Second hand motorkášské  oblečení a doplňky Second hand motorkášské  oblečení a doplňky Second hand motorkášské  oblečení a doplňky

Second hand motorkášské oblečení a doplňkySecond hand motorkášské oblečení a doplňkySecond hand motorkášské oblečení a doplňkySecond hand motorkášské oblečení a doplňky

Ochrana osobních údajů /GDPR/

Osobní údaje z níže uvedeného formuláře používáme pouze k vyřešení daného dotazu, požadavku, nearchivujeme je, nepředáváme je třetím stranám a nevyužíváme je k rozesílání reklamních a marketingových zdělení. Po vyřešení dotazu, požadavku tyto osobní údaje mažeme a dál s nimi nepracujeme.