Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nový velkoobchodní ceník second hand zboží 2019

Nový velkoobchodní ceník second hand zboží 2019S platností od úterý 8.1.2019 jsme pro Vás připravili nový velkoobchodní ceník našeho tříděného second hand oblečení a módních doplňků pro rok 2019

Nově ve velkoobchodním ceníku na rok 2019:

Nový velkoobchodní ceník second hand oblečení a módních doplňků na rok2019Nově naleznete v našem Velkoobchodním ceníku second hand oblečení položky jako jsou například: Mikiny flauš A, Sukně letní A, Svetry zimní A, Župany A+K, Kalhoty pánské zimní A+K, Kalhoty pánské letní A+K, Kalhoty dámské zimní A+K, Mikiny flauš krém, Sukně letní krém a další .

Pro tento rok jsme u mnoho položek, našeho second hand oblečení, obuvi a módních doplňků, zvedli kvalitu a klademe na ní patřičný důraz. Nabídka je opět rozšířena tak, aby si vybral opravdu každý.

Naše second hand zboží do vaší prodejny

Své kamenné obchody a internetové prodeje můžete letos opět doplnit o nové, kvalitní, krásné, moderní a v každém případě vkusné second hand oblečení za super ceny.

Registrovaným zákazníkům zašleme emailem nový Objednávkový formulář, Ceníky kvality B a Ceník kvality A+K.

Tyto dokumenty budou volně ke stažení na našem webu v sekci Velkoobchodní ceník (ve spodní části stránky).

Objednávku přijímáme klasicky na emailovou adresu opatex3@gmail.com

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 777 252 200, kde Vám rádi pomůžeme s objednávkou a poradíme s výběrem položek.

Tým Opatex
Vloženo dne 8.1.2019