Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Second hand zimní pánské a dámské svetry a roláky- AKCE

Second hand zimní pánské a dámské svetry a roláky- AKCEDatum konání:
12.10.2022

V naší podzimní akční nabídce je také sezónní položka 1734-SWEW-CZ Svetry zimní A+ ve které naleznete ty nejkvalitnější vytříděné second hand pánské a dámské zimní svetry. Vzhledem k tomu, že jde o mix různě silných a teplých svetrů dá se řada z nich prodat jako podzimní svetry. Nynější AKČNÍ CENA  tohoto zboží je 69 Kč/ kg oproti běžné ceně 85,-Kč/kg.
Využijte této akce a předzásobte si svůj obchod tímto zbožím žádaným právě nyní na podzim, na začátku zimi a před Vánocemi.

Dámské a pánské zimní svetry second hand

Second hand zimní  pánské a dámské svetry a roláky, Velkoobchod second hand OpatexJde o mix kvalitních dámských a pánských svetrů všech velikostí, barev a střihů. Do této položky se zařazují všechny svetry v prvotřídní kvalitě, často i úplně nové, nenošené, v některých případech přímo ze zrušených prodejen nebo po jejich výměně za nové kolekce.
V mixu second hand dámských a pánských svetrů A+ / kod 1734-SWEW-CZ / najdete svetry od úplně lehkých dámských svetrů a svetříků do společnosti až po silné, huňaté sportovní svetry, které si každý rád vezme na zimní lyžovačku na hory. Najdete zde rozepínací svetry na zip nebo na knoflíčky a nebo také bez zapínání na oblékání přes hlavu.  Najdete zde dámské i pánské zimní svetry se všemi tvary výstřihu od výstřihů ve tvaru písmene „U“ nebo „V“  po svetry ke krku nebo se stojáky až po svetry – roláky.

Objednejte si zimní svetry za akční cenu 69,-Kč

Využijte této akční ceny 69,-Kč/kg  second hand dámských a pánských podzimních a zimních svetrů a objednejte si je v našem second hand velkoobchodě Opatex pomocí objednávkového formuláře, který si můžete stáhnout ZDE a nebo  na telefonním čísle 777 252 200 nebo emailu velkoobchod@bellitex.cz

Velkoobchod second hand Opatex

– velkoobchodní divize jednoho z největších maloobchodních prodejců second hand oblečení, obuvi a bytového textilu v ČR se sítí maloobchodů second hand a hrábárem ve více jak 60 městech.

Second hand zimní pánské a dámské svetry a roláky
Second hand zimní pánské a dámské svetry a roláky
Second hand zimní pánské a dámské svetry a roláky