Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velkoobchod second hand a podzimní kolekce

Velkoobchod second hand a podzimní kolekceVelkoobchodní second hand nabídka pro podzimní období

V našem velkoobchodním skladě v sídle firmy v Opatovicích u Svitav máme pro naše odběratele široký sortiment podzimního oblečení, obuvi a doplňků v několika jakostních třídách a denně se neustále doplňuje nové zboží které přivážíme z celé Evropy a sami třídíme v naší moderní třídičce která patří k těm největším a nejmodernějším v republice. V nabídce second handového zboží v našem velkoobchodu naleznete v kolekci pro podzim 2014 široký sortiment svetrů, mikyn, oteplených i klasických kalhot a bund,ale také šaty a oblečení do společnosti. Podzim je vždy obdobím kdy je větší zájem a poptávka po společenském oblečení. Z doplňků které nabízíme v letošní podzimní kolekci v našem velkoobchodu second hand jsou čepice, šály, podzimní slabé rukavice, termo oblečení a další doplňky.

Pokud nemáte ve vašem second handu dostatečný sortiment podzimního zboží pro vaše zákazníky a neváhejte nás navštívit.

Velkoobchod second hand Opatex Velkoobchod second hand Opatex Velkoobchod second hand Opatex

Velkoobchod second hand Opatex - garance zajímavých cen

Vzhledem k tomu, že jsme přímí dovozci second hand zboží, sami si ho třídíme a současně i prodáváme v našem velkoobchodě jsme schopni našim zákazníkům nabídnout nízké a velmi zajímavé ceny a současně velmi kvalitní zboží. Na český trh dodáváme přes náš velkoobchod pouze kvalitní tříděný second hand. Nekvalitní zboží a zboží nižších jakostních tříd umíme díky našim dlouholetým zkušenostemn a kontaktům v tomto oboru prodat do míst jako je například Afrika. Pokud ještě nejste našimi zákazníky neváhejte a vyzkoušejte naše služby a kvalitu našeho zboží.

Velkoobchod second hand Opatex – odběry bez omezení min. Odběrů.

Protože chápeme naše odběratele a jejich potřeby a požadavky neomezujeme žádnou hranicí hmotnosti nebo počtu kusů zboží pro jeden odběr. Vyberete si v našem second hand velkoobchodě roztříděné zboží podle toho jaký druh potřebujete a odeberete jenom takové množství které potřebujete pro doplnění sortimentu ve vaší prodejně. Second handové zboží třídíme nejenom podle jakosti, ale i podle druhu a typu zboží.

Pokud ještě nejste zákazníky našeho velkoobchodu second handovým zbožím a chtěli by jste se jimi stát stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 777 366 935 kde si domluvíte termín a popřípadě podmínky odběru zboží v našem velkoobchodě. Nebo nám napište na email opatex3@gmail.com a my vás budeme v krátké době kontaktovat sami.

Vyzkoušejte nakupovat kvalitní tříděné second handové zboží v našem velkoobchodě a nebudete chtít nakupovat nikde jinde. Těšíme se na vaši návštěvu.

Kolektiv velkoobchodu second hand Opatex.

Velkoobchod second hand Opatex Velkoobchod second hand Opatex Velkoobchod second hand Opatex