Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Volná místa v provozu velkoobchodu second hand Opatex

Volná místa v provozu velkoobchodu second hand OpatexHledáme další zaměstnance na pozice „třídička second hand textilu“ a „dělník do skladu tříděného second hand zboží“ pro naši firmu Opatex s.r.o. v Opatově u Svitav.

Možnost nástupu okamžitě.

Obě profese hledáme pro středisko v Opatově u Svitav kde je také centrála a ředitelství naší firmy a veškeré sklady a třídírna velkoobchodu second hand.

Specifikace pracovních míst

Třidička second hand textilu

Nabízíme volná pracovní místa na pozici třídička textilu. Místo je vhodné pro šikovné a schopné pracovníky s citem pro módu, kteří mají zodpovědný přístup k práci. Součástí je rostoucí mzdové ohodnocení začínající na čisté mzdě 70Kč za hodinu. Dále nabízíme práci v příjemném kolektivu v zázemí stabilní společnosti a příspěvek na stravování.
Místo výkonu zaměstnání: Opatov u Svitav

Dělník ve skladu second hand zboží

Dále hledáme pracovníky na pozici dělníka ve skladu. Tato práce spočívá v manipulaci s již vytříděným textilem, který expedujeme na zakázky či ukládáme do skladu. Potřebujeme zodpovědné pracovníky s ochotou pracovat. Mzdové ohodnocení začíná na čisté mzdě 70kč na hodinu, příspěvek na stravování.
Místo výkonu zaměstnání: Opatov u Svitav 

Více informací pro obě nabízená pracovní místa získate na: bellitex8@gmail.com nebo tel. 777/400366