Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vybrané second hand zboží, akce podzim – zima

Vybrané second hand zboží, akce podzim – zimaDatum konání:
11.9.2022

I na období podzim/ zima 2022 jsme pro Vás připravili akční nabídku vybraného second hand zboží z našeho velkoobchodního ceníku u kterého jsme na přechodnou dobu snížili ceny. Uvedené ceny platí do vyprodání zásob.

Podzimní a zimní second hand oblečení v AKCI

Vzhledem k tomu, že skončilo léto a přiblížili se podzim a zima, zařadili jsme do naší akční nabídky vybraný sortiment podzimního a zimního second hand  pánského, dámského a dětského oblečení a módních doplňků.

Objednejte si podzimní a zimní second hand oblečení do vašeho obchodu

Jistě se již vaše zákaznice ohlížejí ve vašem kamenném second hand obchodě  po podzimním a zimním zboží. Proto neváhejte a doplňte si kolekci  oblečení, obuvi, módních doplňků a bytového textilu o sortiment z nabídky pro podzim zimu 2022/2023. 

Veškerý sortiment včetně second hand zboží v akci si můžete objednat  pomocí objednávkového formuláře na konci stránky Velkoobchodní ceník  second hand zboží na tomto webu. V případě, že budete mít s objednáním jakýkoliv problém zavolejte nám na telefonní číslo 777 252 200 nebo napište na email velkoobchod@bellitex.cz a my se vám okusíme s vyřešením vašeho problému pomoci.

Opatex, velkoobchodní divize Bellitex s.r.o.  –  váš specialista na třídění a velkoobchodní prodej  kvalitního  second hand oblečení, módy, obuvi, plyšových hraček.....