Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zimní second hand oblečení a modní doplňky

Zimní second hand oblečení a modní doplňkyJsme připraveni nabídnout vám kvalitní tříděné second hand zimní oblečení, boty a módní doplňky

Z naší široké nabídky vybíráme pouze několik položek. Kompletní seznam položek zimního dětského, panského i dámského second hand oblečení a doplňků naleznete v našem ceníků second hand zboží.

Veškeré zboží máme v dostatečném množství abychom uspokojili požadavky všech našich zákazníků. Zboží si můžete přijet vyzvednout osobně nebo Vám je zašleme po vaší objednávce kterou můžete provézt emailem nebo ideálně pomocí našeho objednávkového formuláře na konci velkoobchodního ceníku second hand.

Zboží si sami dovážíme z celé Evropy. Třídíme několik tun oblečení a doplňků denně a veškerý sortiment denně doplňujeme.. Díky tomu jsme schopni vám nabídnout to nejkvalitnější second hand oblečení , boty a módní doplňky v dostatečném množství.

V současné době třídíme a připravujeme pro vás zimní oblečení a módní doplňky.
V případě zájmu, dotazů a objednávek nás prosím kontaktujte na email opatex3@gmail.com, telefonní číslo: 777 252 200 - Kristýna Haasová.

Těšíme se na spolupráci

Tým Opatex

Zimní dámské, panské a dětské second hand oblečení, obuv a modní doplňky. Zimní dámské, panské a dětské second hand oblečení, obuv a modní doplňky. Zimní dámské, panské a dětské second hand oblečení, obuv a modní doplňky. Zimní dámské, panské a dětské second hand oblečení, obuv a modní doplňky. Zimní dámské, panské a dětské second hand oblečení, obuv a modní doplňky. Zimní dámské, panské a dětské second hand oblečení, obuv a modní doplňky.