Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu

Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchoduVelká kolekce dámských bot a lodiček za SUPER CENY v nabídce našeho velkoobchodu se second hand oblečením a obuví.

Podařilo se nám zajistit pro naše odběratele velkou kolekci dámských bot, převážně lodiček a společenské obuvi ve velmi vysoké kvalitě.

Second hand dánská obuv za super ceny.

Novou kolekce damských společenských bot a lodiček jsme připravili za super ceny pro naše současné i nové odběratele v našem velkoobchodním skladě sekond hand oblečení a obuvi v Opatově u Svytav. Zboží si můžete prohlédnout a odebrat po předchozí domluvě na tel.čísle +420 777 366 935 nebo na emailu opatex3@gmail.com

V nabídce jsou stovky párů převážně dámských bot v super kvalitě za velmi zajímavé ceny. Odběr zboží je možný jak po jednotlivých párech tak po celých krabicích.

Při velkém odběru tohoto zboží je možná množstevní sleva , případně sleva pro stálé zákazníky s dobrou platební morálkou.

Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu Dámské boty a lodičky v nabídce našeho second hand velkoobchodu