Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velkoobchod second hand rozšiřuje sortiment o dětské zboží a trička s rukávem

Velkoobchod second hand rozšiřuje sortiment o dětské zboží a trička s rukávemVelkoobchod second hand rozšiřujeme v sortimentu od 1. března 2015 o další tři položky po kterých byla ze strany našich odběratelů velká poptávka.

Do nabídky našeho velkoobchodu second hand jsme přidali další zboží, trička s dlouhým rukávem B, dětský mix B a dětské letní bundy.

Vzhledem k tomu, že se snažíme našim zákazníkům a odběratelům vyjít maximálně vstříc a v sortimentu nabízet zboží po kterém je v jejich prodejnách poptávka rozšířili jsme sortiment našeho velkoobchodu se second hand oblečením, módními doplňky a obuví o tyto položky, tento sortiment: 

Second hand trička s dlouhým rukávem B

Second hand trička s dlouhým rukávem B naleznete v našem velkoobchodním ceníku zde pod kódovým označením 2193. Tohoto sortimentu máme dostatek pro uspokojení všech i těch nejnáročnějších zákazníků. Second hand Trička s dlouhým rukávem B je možno odebrat v minimálním množství 15 kg. 

Second hand dětský mix B

Second hand dětský mix B naleznete v našem velkoobchodním ceníku zde pod kódovým označením 2195. Vzhledem k velkému zájmu o toto zboží jsme se dostatečně zásobili a máme dostatek pro uspokojení všech i těch nejnáročnějších zákazníků. Second hand dětský mix B je možno odebrat v minimálním množství 15 kg. 

Second hand dětské bundy letní

Second hand dětský letní bundy naleznete v našem velkoobchodním ceníku zde pod kódovým označením 2196. Toto zboží o které je každoročně velký zájem jsme zajistili v dostatečném množství abychom mohli uspokojit všechny naše zákazníky a denně doplňujeme naše sklady. Second hand dětské letní bundy je možno odebrat v minimálním množství 15 kg.

Veškeré dotazy, objednávky, poptávky a registrace nových odběratelů směřujte na email opatex3@gmail.com nebo volejte na telefonní číslo +420 777 366 935.

Využijte naší nové nabídky a vyberte si v našem velkoobchodu se sekond hand s oblečením, obuví a módními doplňky z nového sortimentu second hand trička s dlouhým rukávem B, second hand dětský mix B, second hand dětské bundy letní.