Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej second hand zboží – od pondělí jedeme NAPLNO

Prodej second hand zboží – od pondělí jedeme NAPLNOOpatex, velkoobchod second hand tříděným oblečením a textilemPo ukončení omezení od pondělí 27.4.2020 jedeme na plný provoz. Třídíme a prodáváme second hand a můžete si objednávat zboží do vašich sekáčů, prodejen second hand a odpad ze třídění na další zpracování nebo použití.

Velkoobchodní prodej second hand zboží

Zahajujeme velkoobchodní prodej tříděného second hand oblečení, módních doplňků, obuvi a bytového textilu. Zboží si můžete objednat na základě našeho velkoobchodního ceníku pomocí objednávky na konci stránky s velkoobchodním ceníkem second hand zboží nebo emailem.

Vybraný sortiment second hand zboží Vám zašleme na požadovanou adresu přepravní společností nebo si je můžete vyzvednout v sídle naší firmy v Opatově u Svitav.

Nabízíme second hand i novým prodejnám a subjektům

Stejně tak jako před pandemií i nyní nabízíme spolupráci a prodej kvalitního tříděného second hand zboží i odpadů z třídění novým prodejnám a subjektům.

Většinu informací ohledně nákupů najdete na těchto webových stránkách. Pro podrobnější informace ohledně velkoobchodního prodeje tříděného výběrového second hand zboží do maloobchodních prodejen a prodeje odpadu ze třídění second hand zboží k dalšímu použití nebo zpracování nás kontaktujte na emailu opatex3@gmail.com nebo na telefonním čísle +420 777 252 200 / Kateřina Šebelová /.

Od pondělí 27.4.2020 jsme vám opět plně k dispozici

Opatex - Velkoobchod výběrovým second hand zbožím

Opatex, velkoobchod second hand tříděným oblečením a textilem

Opatex, velkoobchod second hand tříděným oblečením a textilem