Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek.

Bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek.Bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek. Opatex Opatov u Svitav.V našem second hand velkoobchodním skladě v Opatově u Svitav máme větší množství vytříděných second hand bavlněných povlečení a prostěradel ve vysoké kvalitě.

Potřebujete bavlněná prostěradla a povlečení na šití ochranných roušek? Objednejte si je u nás!!!

Jsme dovozci, třídírna a velkoobchod se second hand oblečením a nabízíme také kvalitní tříděný bytový textil. Díky tomu máme nyní v našem velkoobchodním skladě velké množství kvalitních second hand bavlněných prostěradel a povlečení a kvalitní lněné utěrky. Všechno toto zboží se hodí pro výrobu roušek.

Objednejte si kvalitní bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek.

Nabízíme jen to nejkvalitnější / často úplně nové / zboží.
Veškerý second hand sortiment třídíme a na náš trh dodáváme pouze ten nejkvalitnější tříděný bytový textil / bavlněná povlečení, prostěradla, utěrky.... /.

Prodej povlečení a prostěradel na výrobu roušek na kilogramy.

Second hand bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek, Opatex Opatov Zboží prodáváme na kg a s ohledem na situaci jsme se rozhodli toto zboží /bavlněná povlečení a prostěradla/ v té nejlepší kvalitě prodávat za cenu 150 Kč na 1 kg. Pro představu - jeden kg povlečení jsou cca 2 ks povlečení nebo 4 prostěradla, záleží na střihu nebo velikosti povlečení.
Minimální objednané množství bavlněných povlečení a prostěradel je 15 kg / cca 30 povlečení/. Horní množství není omezené.

Kde a jak objednat second hand bavlněné povlečení a prostěradla.

Bavlněná prostěradla a povlečení si můžete objednat emailem na adrese opatex3@gmail.com / paní Kateřina Šebelová/. Zboží dodáme pomocí dopravní společnosti PPL. Způsob platby zboží předem na účet nebo na dobírku při převzetí zboží. U objednávek do 12.00 hodin jsme schopni zajistit odeslání objednávky ještě ten den, u pozdějších druhý den.

Kvalitní second hand bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek.

Second hand bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek. Opatex Second hand bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek. Opatex Second hand bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek. Opatex Second hand bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek. Opatex Second hand bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek. Opatex Second hand bavlněná povlečení a prostěradla na výrobu ochranných roušek. Opatex