Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tříděný second hand bytový textil z Opatexu

Tříděný second hand bytový textil z OpatexuSecond hand bytový textil za super cenu.

Kvalitní výběrový second hand bytový textil, ručníky, utěrky, osušky, OpatexDoplňte si nebo rozšiřte sortiment vaší second hand prodejny o kvalitní tříděný bytový textil. Máme v nabídce kvalitní second hand záclony, ubrusy, prostírání, ručníky a osušky, závěsy, povlečení, prostěradla, peřiny a polštáře, deky a dečky a další sertiment.

Second hand bytový textil mix nebo jednotlivý sortiment

Tříděný second hand bytový textil si v našem velkoobchodním skladě můžete objednat a odebrat jako „domácnost mix“, kde je mix jednotlivých druhů bytového textilu. Dále si můžete vybrat jednotlivé druhy nebo skupiny druhů bytového textilu, jako jsou například dohromady peřiny, deky a polštáře, nebo jenom speciálnější mix polštářů, popřípadě ještě víc roztříděný bytový textil přímo na určité druhy / například povlečení letní, povlečení flanelové, ručníky nebo samostatně prostěradla /.

Jen kvalitní a tříděný second hand bytový textil

Věškeré second hand zboží si sami dovážíme a třídíme ve vlastní třídírně second hand zboží a proto vám můžeme nabídnout a nabízíme pouze ten nejkvalitnější sortiment tříděného second hand domácího textilu v kvalitě A, A+ Krém, Krém a jenom minimum v kvalitě B. Sami si můžete vybrat, jaký sortiment a v jaké kvalitě si na vaši second hand prodejnu objednáte a v jakém objemu.

Kvalitní výběrový second hand bytový textil, ubrusy a prostírání, Opatex

Objednejte si kvalitní tříděný second hand bytový textil

Kvalitní výběrový second hand bytový textil, ručníky, utěrky, osušky, OpatexSecond hand bytový textil a další položky z našeho velkoobchodního ceníku second hand zboží si můžete objednat emailem / opatex3@gmail.com / nebo za pomoci našeho objednávkového formuláře na konci stránky s velkoobchodním ceníkem, v krajním případě i telefonicky na čísle 777 252 200 / Kateřina Šebelová /.

Sortimentové položky bytového textilu v našem second hand velkoobchodním ceníku

Zde se můžete v rychlosti podívat, jaké druhy second hand bytového textilu v současné době / 6.3.2020 / nabízíme. Položky v ceníku měníme podle požadavků zákaznic a zákazníků a proto je možné, že v pozdější době budou v ceníku přidané nebo naopak zrušené či sloučené některé second hand položky ceníku.

Položky second hand bytového textilu z ceníku.

Kvalitní výběrový second hand bytový textil, ručníky, utěrky, osušky, Opatex2123-DUV-CZ MIŠMAŠ+peřiny, deky, polštáře A+K 65 Kč
2200-HHMIX-CZ Domácnost mix A+K 75 Kč
410-HHRL-CZ Domácnost - povlečení letní 45 Kč
411-BSF-CZ Domácnost - povlečení flannel 35 Kč
450-TOWELS-CZ Ručníky 70 Kč
451-SHEETS-CZ Prostěradla 35 Kč
511-BLDU-CZ Deky mix B 35 Kč
512 Mišmaš+polštáře mix 35 Kč

Objednejte si v našem second hand velkoobchodě kvalitní bytový textil do vaší prodejny. Pokud jste ještě nikdy s naší firmou nespolupracovali, vyzkoušejte naše služby a přesvědčte se o našem kvalitním zboží i službách, které poskytujeme.

Second hand bytový textil, velkoobchod second hand Opatex

Kvalitní výběrový second hand bytový textil, ručníky, utěrky, osušky, Opatex Kvalitní výběrový second hand bytový textil, ručníky, utěrky, osušky, Opatex Kvalitní výběrový second hand bytový textil, ručníky, utěrky, osušky, Opatex