Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úprava velkoobchodního ceníku second hand zboží na r.2023

Úprava velkoobchodního ceníku second hand zboží na r.2023Datum konání:
14.1.2023

Za náš Velkoobchod second hand zboží Opatex a celou firmu Bellitex vám chci popřát  do toho letošního roku zdraví, pohodu a hodně úspěchů v soukromí i v podnikání. Vážíme si všech našich zákazníků a obchodních partnerů a naší vzájemné spolupráce.
Na základě požadavků některých našich zákazníků jsme se snažili při letošní úpravě Velkoobchodního ceníku našeho second hand zboží  o jeho zjednodušení.  Odstranili jsme některé položky, některé jsme sloučili. Bohužel jen u několika málo second hand položek z ceníku došlo ke snížení  ceny.

Velkoobchod second hand zbožím Opatex – ceník 2023

I na nás dopadla současná situace a jsme nuceni u našeho kvalitního second hand zboží  / kategorie A,A+ Krém a Krém / zvýšit ceny. U části second hand sortimentu jsme ceny zachovali, větší část sortimentu jsme cenu zvýšili o jednotlivé Kč a jen několik položek v ceníku jsme byli nuceni zdražit o víc jak 10 Kč/kg. Second hand zboží v cenové kategorii B jsme téměř všechno nachali s původními cenami.

Velkoobchodní ceník second hand zboží na rok 2023 ZDE

Objednáckový formulář second hand zboží na r.2023 ZDE

Velkoobchod second hand Opatex – akce a slevy 2023

Samozřejmě podle nabídky zboží a nákupů second zboží od našich dodavatelů připravíme pro vás i v letošním roce zajímavé akční nabídky a předsezonní  slevy a výprodeje second hand zboží.

Naši stálí zákazníci jsou o akcích a slevách pravidelně informováni emailem. O akcích informujeme v aktualitách na tomto webu nebo na našem fb profilu / staňte se jeho fanouškem a žádná informace Vám neuniknou /.

Noví zákazníci našeho Velkoobchodu second hand Opatex

Pokud jste ještě naše zboží ve vašem second handu nevyzkoušeli  stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky a přijet si naše zboží prohlédnout nebo objednat rovnou přes  objednávkový formulář na stránce Velkoobchodní ceník. Nepožadujeme aby naši zákazníci odebírali velká množství zboží od jednoho sortimentu a tím pádem je pro naše nové zákazníky snadné a bez rizika vyzkoušet naše zboží a služby.

Těšíme se na spolupráci i v letošním roce

Velkoobchod second hand zbožím Opatex