Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velkoobchod second hand zasílá nově zboží DPD.

Velkoobchod second hand zasílá nově zboží DPD.Náš velkoobchod second hand zbožím Opatex pro vás zavádí novou službu. Zasíláme vám, našim odběratelům, objednané zboží dopravní společností DPD až do prodejny.

Na základě požadavku vás, našich zákazníků, zavádí náš velkoobchod second hand oblečením, obuví a módními doplňky, novou službu pro své zákazníky. Naši obchodní partneři si již nebudou muset pro objednané zboží osobně jezdit nebo řešit dopravu second handového zboží do své provozovny. Dovoz objednaného zboží zajistíme za vás my prostřednictvím přepravní společnosti DPD.

Zboží z našeho velkoobchodu second hand až k vám přiveze DPD.

Second handové zboží, které jste si vybrali a objednali v našem velkoobchodě, pro vás zabalíme a zajistíme jeho přepravu až do vaší prodejny nebo skladu vaší firmy.

Tuto službu jsme zavedli bez ohledu na velikost objednávek a délku naší spolupráce s vámi pro všechny naše obchodní partnery a odběratele. 

Přijďte si vybrat v našem velkoobchodě se second hand oblečením a obuví kvalitní zboží do vaší prodejny a my vám ho dopravíme až na místo určení, které sami zadáte.

Velkoobchod second hand Opatex dopravuje zboží svým odběratelům službou DPD.