Velkoobchod Second hand

facebook 777 252 200 asistent@bellitex.cz
Česky English Russian

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zimní second hand boty za 85,-Kč/kg

Zimní second hand boty za 85,-Kč/kgZimní second hand boty A+K+B s cenou 85 Kč/kg opět v naší nabídce.

Zimní second hand boty A+K+B s cenou 85 Kč/kg opět v naší nabídce.V naší třídírně jsme opět začali třídit a nabízíme ve velkoskladu second hand oblečení velmi žádanou a oblíbenou položku: 2184 - Boty zimní A+K+B s cenou 85 Kč/kg bez DPH.
POZOR!!! Tuto položku nenaleznete v našem velkoobchodním ceníku.

2184 - Boty zimní A+K+B

Tato položka našeho second hand ceníku zboží je mix dámských, pánských a dětských zimních bot všech barev, velikostí, druhů a typů. Vybere si opravdu každý zákazník.

V této položce naleznete mix zimních bot, jako například kotníčkové boty, válenky, kozačky, zateplené tenisky či polobotky. Boty jsou vyrobeny z různých materiálů - kůže, textil, syntetické materiály nebo kombinace těchto materiálů.

Jde o mix bot i co se týče možnosti jejich nošení a využití. Například obuv společenskou pracovní, vycházkovou, sportovní či turistickou.Výběr je opravdu veliký.

Second hand obuv – kvalita A+K+B

Je nutno počítat s tím, že se jedná o second hand obuv a mix kvalit A, kvality KRÉM a kvality B.
Některé boty jsou úplně nové (včetně visačky), na některých se také ale mohou vyskytovat menší vady (flíčky či opotřebení) způsobené nošením obuvi.

Položku 2184 - Boty zimní A+K+B NENALEZNETE v našem velkoobchodním ceníku. Jedná se o položku mimo ceník. V případě zájmu stačí uvedený kód napsat do emailu.

Podmínky nákupu

Toto zboží je nutné odebrat v minimálním množství 50kg /celý pytel/ a nebo vždy v násobcích tohoto množství.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte. Rádi Vám odpovíme na dotazy a poradíme s nákupem.

Email: opatex3@gmail.com Telefon: 777 252 200

Tým Opatex

Zimní second hand obuv A+K+B s cenou 85 Kč/kg opět v naší nabídce. Zimní second hand obuv A+K+B s cenou 85 Kč/kg opět v naší nabídce. Zimní second hand obuv A+K+B s cenou 85 Kč/kg opět v naší nabídce. Zimní second hand obuv A+K+B s cenou 85 Kč/kg opět v naší nabídce.